Artur Rakowski - Po męsku o zdrowiu

#arturtestuje aspirator Nosiboo [VIDEORECENZJA]

#arturtestuje aspirator Nosiboo [VIDEORECENZJA]

Aspirator Nosiboo Pro gości w naszym domu już od niemal 1,5 roku. Pierwszą recenzję opublikowałem po kilku tygodniach skrupulatnych testów. Nie ukrywam, że byłem pod dużym wrażeniem tego sprzętu. Od tamtego czasu Nosiboo towarzyszył nam niemal przy każdej infekcji, a od niedawna jest używany już przez mojego młodszego syna Norberta. Teraz przyszedł czas na zaktualizowanie recenzji. Tym razem testuję Nosiboo w formie video i wzorem długodystansowych testów samochodów, obiektywnie oceniam ten aspirator po niemal dwuletnim użytkowaniu. Czy Nosiboo nadal jest moim TOP wśród innych aspiratorów? Czy pojawiły się jakieś mankamenty? Jeśli tak to jakie?

Oglądając klip video dowiesz się:

  • jakie były moje pierwsze wrażenia po rozpakowaniu przesyłki kurierskiej?
  • co znajdziesz w pudełku z aspiratorem?
  • jak złożyć sprzęt do kupy?
  • jakie są najczęściej popełniane błędy podczas użytkowania tego modelu
  • jak głośny jest Nosiboo Pro?
  • jakie są jego mocne strony, ale poznasz również niewielkie niedociągnięcia
  • czy warto inwestować kilkaset złotych w aspirator Nosiboo

30-minutowy videotest Nosiboo

Jeśli po raz pierwszy masz styczność z Nosiboo zachęcam Cię do przeczytania ubiegłorocznego testu tego aspiratora. To taka pigułka na temat tego modelu i dobry punkt wyjścia do dokładniejszej analizy w formie video.

Czytaj: #arturtestuje nowość – aspirator Nosiboo Pro. 

Niemal 30 minutowy klip, który znajdziesz poniżej to nie tylko sam test aspiratora Nosiboo. Lubię dużo mówić, dlatego przy okazji możesz liczyć na wiele wskazówek, cennych rad i ciekawych spostrzeżeń dotyczących kataru, odciągania wydzieliny i współpracy z maluchem w czasie aspiracji.

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi testami, analizami i moim męskim spojrzeniem na zdrowie dzieci – wpisz swój e-mail poniżej. Obiecuję, że nie zmarnuję Twojego czasu!

 

Aspiratory same w sobie są świetnym narzędziem, który bardzo pomaga rodzicom utrzymać malucha w dobrym zdrowiu. Musisz jednak wiedzieć, że istnieją pewne granice odciągania wydzieliny, a nadużywanie aspiratorów wiąże się również z pewnym ryzykiem. I o tym właśnie ryzyko pisałem poruszając temat bezpieczeństwa aspiratorów.

Czytaj: Czy aspiratory to bezpieczne sprzęty? 

Videotest nosiboo pro

Być może jest tak, że uważasz aspiratory za zbędny gadżet, a cieknący nos u dziecka w ogóle Cię nie rusza. Sam uważam, że katar to nie katastrofa, jednak jednocześnie zdaję sobie sprawę jakie ryzyko niesie przeciągająca się niedrożność nosa. We wpisie, którego link znajdziesz niżej pokazuję co dzieje się w nosie zdrowego i chorego dziecka. Przedstawiam również różne scenariusze rozwoju infekcji u dziecka, a wszystko dopełniam ciekawymi filmami znalezionymi w sieci. Wyszedł mi ten wpis serio, więc gorąco Cię zachęcam do lektury.

Czytaj: Co dzieje się w nosie chorego dziecka? 

Nosiboo Pro z głowicą i końcówką.

 

KONKURS – Do wygrania aspirator Nosiboo Pro o wartości 500zł!

Jeśli choć trochę śledzisz moje poczynania w sieci wiesz, że staram się doceniać moich czytelników. Nie inaczej jest tym razem – przygotowałem dla Ciebie pachnący jeszcze nowością zupełnie darmowy egzemplarz Nosiboo Pro. Jeśli chcesz go zdobyć wystarczy, że:

  • opiszesz za pomocą GIFu lub serii emotikonek w komentarzu pod konkursowym wpisem na Facebooku : Co twoje dziecko myśli na temat odciągania glutów za pomocą aspiratora?

Aspirator Nosiboo Pro rozlosujemy spośród osób, które prawidłowo wykonają powyższe zadanie konkursowe. Regulamin rozdania znajdziesz w tym miejscu.

Jeśli szukasz więcej informacji lub dodatkowych akcesoriów do aspiratora Nosiboo odwiedź koniecznie polską stronę producenta -> KLIK-KLIK

#arturtestuje Nosiboo Pro Video

Do dzieła!

Artur

 

Podobne wpisy

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do newslettera

Wszystkie treści przedstawione na arturrakowski.pl mają jedynie wartość informacyjną, edukacyjną i przedstawiają osobiste opinie autorów. Pod żadnym pozorem nie mogą zastąpić indywidualnej porady farmaceutycznej, lekarskiej, położniczej, psychologicznej, ani żadnej innej. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.