Artur Rakowski - Po męsku o zdrowiu

O mnie

Pozwól, że Ci się przedstawię…

Nazywam się Artur Rakowski i opowiadam po męsku o zdrowiu. Spełniam się zawodowo w jednej z zielonogórskich aptek, a po godzinach promuję zdrowie w ramach różnych inicjatyw.

Jak to robię?

View this post on Instagram

Cześć! Zostało parę minut i zaczynamy! ⏰⏳ Dzisiaj rozmawiam z rodzicami dzieci z wrodzoną wadą serca nt. interakcji leków kardiologicznych. ❤💙💚💛 Odpowiemy sobie razem na pytanie: ✅Jakie są mechanizmy interakcji? ✅Czy każda interakcja jest groźna? ✅W jaki sposób to co jemyw zmienia działanie leków? ✅Jakie są najgroźniejsze interakcje w kardiologii? 🔜Stay tuned! Niebawem podzielę się wszystkim na IG! . . . . . #healthy #health #motivation #eatclean #cleaneating #lifestyle #diet #strong #instahealth #cardio #active #instagood #photooftheday #healthyfood #healthyeating #healthylifestyle #healthyliving #nutrition #healthylife #farmaceuta #farmacja #apteka

A post shared by Artur Rakowski (@mgr.rakowski) on

Lokalnie – prowadzę wykłady w szkołach rodzenia, fundacjach i prozdrowotnych ruchach miejskich.
Globalnie – piszę, piszę i jeszcze raz piszę.

Razem z Marcinem Korczykiem współtworzę blog PanTabletka.pl, fejsbukową grupę wsparcia dla rodziców, jestem dumną częścią Radioklinika.pl i współpracuję z czasopismami i wydawnictwami medycznymi.

Skąd pochodzę?

Wychowałem się i dorastałem w Kożuchowie – niewielkim miasteczku na południu województwa lubuskiego o dużych walorach historycznych.

Zakochałem się we Wrocławiu – mieście, gdzie ukończyłem Akademię Medyczną i którego DNA noszę w sobie do dziś.

Pracuję i żyję w Zielonej Górze – Winnym Grodzie, gdzie co roku klucze do bram miasta oddaje się Bachusowi – greckiemu bogowi płodności, dzikiej natury i winnej latorośli.

 

Artur Rakowski. Po męsku o zdrowiu –  motto

„Kto chce rozpalać innych, sam musi płonąć”

Te słowa wrocławskiego immunologa Ludwika Hirszfelda przyświecają mi w codziennym życiu osobistym i zawodowym. Nieustannie daję z siebie 200% zaangażowania, inspiruję się wielkimi życiorysami i staram się dobrą energią zarażać innych.

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i ojcem.

Uśmiecham się do życia.

Zajrzyj do mnie czasem

A ja odwdzięczę Ci się ciekawym ojcowskim spojrzeniem na zdrowie faceta i dzieci.
Bez napinania, przemądrzania się, za to z ogromną motywacją, by pomóc Ci w każdym problemie.

Pozdrawiam serdecznie

mgr farm. Artur Rakowski

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do newslettera

Wszystkie treści przedstawione na arturrakowski.pl mają jedynie wartość informacyjną, edukacyjną i przedstawiają osobiste opinie autorów. Pod żadnym pozorem nie mogą zastąpić indywidualnej porady farmaceutycznej, lekarskiej, położniczej, psychologicznej, ani żadnej innej. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.