Artur Rakowski - Po męsku o zdrowiu

Regulamin

Witaj!

Zachęcam do weryfikowania każdej informacji jaką znajdziesz w sieci, również tych na moim blogu ArturRakowski.pl (włączając w to fanpage i grupy na portalu Facebook, Instagram i wiadomości mailowe). Zwłaszcza, jeśli ma ona związek ze zdrowiem i leczeniem.

Jestem przekonany, że jedynie lekarz podczas osobistej konsultacji lekarskiej jest w stanie prawidłowo ocenić stan Twojego zdrowia.

Informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych i informacje w sprawie wykorzystania plików cookies – znajdziesz w mojej polityce prywatności.

Regulamin:

  1. Wszystkie treści przedstawione na arturrakowski.pl mają jedynie wartość informacyjną i edukacyjną. Są subiektywnymi opiniami i spostrzeżeniami jego autora/ów. Pod żadnym pozorem nie mogą zastąpić indywidualnej porady farmaceutycznej, lekarskiej, położniczej, psychologicznej, ani żadnej innej.
  2. Nie  ponoszę żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody w zakresie, w jakim podmioty trzecie mogłyby doznać jakiejkolwiek szkody, podejmując lub zaniechując czynności na podstawie informacji lub treści zamieszczonych na blogu, szczególnie związane z zastosowaniem, lub nie zastosowaniem dowolnego środka, czy ze zmianą leczenia.
  3. Cała treść bloga (w każdym kanale komunikacji – strona www, Facebook, Instagram itd.) ma charakter subiektywny i przedstawia wybiórczo informacje na temat prezentowanych środków. Przed zastosowaniem jakiegokolwiek preparatu zawsze zapoznaj się dokładnie z informacjami na jego temat i skonsultuj to ze swoim lekarzem lub farmaceutą.„Przed użyciem każdego leku, zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu”.
  4. Zostawiam sobie prawo do dowolnej moderacji komentarzy.
  5. Osoba komentująca ponosi całkowitą odpowiedzialność za treść swojego komentarza.
  6. Wszystkie treści zamieszczone na blogu są mojego autorstwa. Zabraniam ich kopiowania i rozpowszechniania bez pisemnej zgody.

To tyle!

Artur Rakowski

 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do newslettera

Wszystkie treści przedstawione na arturrakowski.pl mają jedynie wartość informacyjną, edukacyjną i przedstawiają osobiste opinie autorów. Pod żadnym pozorem nie mogą zastąpić indywidualnej porady farmaceutycznej, lekarskiej, położniczej, psychologicznej, ani żadnej innej. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.