Artur Rakowski - Po męsku o zdrowiu

Współpraca

Witaj, jeśli wybrałeś tą zakładkę, to znak, że podobnie jak ja lubisz robić wielkie rzeczy. Myślę, że warto się poznać.

Jeśli masz fajny pomysł na wspólną akcję to pisz śmiało. Dogaduję się z ludźmi 🙂 najwyżej polecę kogoś innego z branży. No stress.

Jak zdążyłeś zauważyć internet to jedna cząstka mojej działalności, ale nie jedyna. Uwielbiam rozmawiać z ludźmi i inspirować się nimi. Dlatego działam również lokalnie prowadząc warsztaty i prelekcje oraz wspierając ruchy miejskie. Kontakt z ludźmi mnie napędza!

Moim głównym narzędziem jest pióro. Jestem farmaceutą z humanistycznym pierwiastkiem i wierzę, że słowem można zmieniać świat. Dlatego powstał ten blog.

View this post on Instagram

Życie pisze przeróżne scenariusze. W liceum chodziłem do klasy o profilu biol-chem, a mimo wszystko uwielbiałem historię i polski. 📘📙📕Maturę z biologii i chemii zdawałem z rozsądku, choć zawsze tkwił we mnie humanistyczny pierwiastek. 😰Wydawało mi się, że w zawodzie farmaceuty sprawne posługiwanie się słowem pisanym w ogole mi się nie przyda. A jednak udało mi się specjalistyczną wiedzę połączyć z pozazawodową pasją. Mam wrażenie, że caly czas coś piszę. 💪Artykuły, maile, oferty, notatki prasowe, posty, opracowania…Codziennie piszę średnio 20 tysięcy znaków! Niesamowite! 👉P.S Fajnie jest to uczucie, kiedy przekartkowujesz magazyn w Empiku, trafiasz na swój artykuł i zastanawiasz się kiedy ty to pisałeś:) . . . . . #pisanie #pisarz #pasja #bloger #instablog #piszebolubie #content #treść #slowo #słowo #farmaceuta #writer #empik #lektura #tekst #teksty #medicalwriting #tatatabletka #tata_tabletka #humanista #polski #instaojciec #instamatki #farmacjatoniekierunektostylżycia

A post shared by Artur Rakowski (@mgr.rakowski) on

Lubię mówić, uczyć i dyskutować. Kiedy wchodzę przed czasem do pustej sali wykładowej czuję ten dreszczyk emocji.

Mówienie o zdrowiu, pozytywny wpływ na czyjeś życie to moje drugie ja! W 2018 roku mogłeś spotkać mnie

  • w Zielonej Górze w Fundacji Centrum Rodziny na wykładzie dotyczącym suplementacji w czasie ciąży
  • w Warszawie na Eye Care Conference, gdzie opowiadałem o szkodliwym wpływie leków na wzrok oraz sposobach leczenia AMD
  • w Warszawie na Konferencji Kardiologicznej Serce Dziecka podczas której wygłosiłem wykład o budowaniu odporności małego pacjenta kardiologicznego.

Występy w mediach to całkiem nowe doświadczenie. Lubię wyzwania i ciągłe uczenie się czegoś nowego. Gościłem już w studio TVN, gdzie wspólnie z Kasią Bosacką obnażałem całą prawdę o żelkach dla dzieci.. Byłem również częścią audycji Radio Zachód, gdzie odpowiadałem na pytania słuchaczy dotyczące suplementów i ich problemów zdrowotnych.

View this post on Instagram

👋Wczoraj miałem fajny dzień!📡 Brałem udział w audycji "Co, jak i dlaczego" na antenie Radio Zachód. 📃Rozmawialiśmy o receptach, o błędach jakie się na nich pojawiają, o recepcie elektronicznej i paru ważnych zagadnieniach związanych z wystawianiem i realizacja recept. 💉Poza miłą atmosferą w samym studio najbardziej ucieszyli mnie słuchacze, którzy dzwonili i brali udział w dyskusji. 🔥Byłem też pozytywnie zaskoczony tym, że wielu ludzi jednak docenia pracę farmaceuty i traktuje go jako zawód zaufania publicznego. 😊To mega cieszy i daje motywację do dalszego działania. 💬🔊🎧Jeśli macie ochotę posłuchać audycji – link znajdziecie w BIO! 📌Ciekawi mnie jednak czy mieliście kiedykolwiek jakieś problemy związane z receptami? Musieliście wracać do lekarza po pieczątkę albo recepta straciła ważność? Piszcie w komentarzach, bo zżera mnie ciekawość. . . . . #recepta #apteka #radio #audycja #arturrakowski #pomeskuozdrowiu #lekarz #farmaceuta #farmacjatoniekierunektostylżycia #instamatki #instaojciec #leki #cojakdlaczego

A post shared by Artur Rakowski (@mgr.rakowski) on

Cały czas mam głowę pełną pomysłów, a mój notes pęka od nich w szwach. Jeśli uważasz, że możemy coś wspólnie zrobić napisz do mnie maila:

kontakt@arturrakowski.pl

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do newslettera

Wszystkie treści przedstawione na arturrakowski.pl mają jedynie wartość informacyjną, edukacyjną i przedstawiają osobiste opinie autorów. Pod żadnym pozorem nie mogą zastąpić indywidualnej porady farmaceutycznej, lekarskiej, położniczej, psychologicznej, ani żadnej innej. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.