Artur Rakowski - Po męsku o zdrowiu

Współpraca

Witaj, jeśli wybrałeś tą zakładkę, to znak, że podobnie jak ja lubisz robić wielkie rzeczy. Myślę, że warto się poznać.

Jeśli masz fajny pomysł na wspólną akcję to pisz śmiało. Dogaduję się z ludźmi 🙂 najwyżej polecę kogoś innego z branży. No stress.

Jak zdążyłeś zauważyć internet to jedna cząstka mojej działalności, ale nie jedyna. Uwielbiam rozmawiać z ludźmi i inspirować się nimi. Dlatego działam również lokalnie prowadząc warsztaty i prelekcje oraz wspierając ruchy miejskie. Kontakt z ludźmi mnie napędza!

Moim głównym narzędziem jest pióro. Jestem farmaceutą z humanistycznym pierwiastkiem i wierzę, że słowem można zmieniać świat. Dlatego powstał ten blog.

https://www.instagram.com/p/BiAZBoOFmDV/?taken-by=mgr.rakowski

Lubię mówić, uczyć i dyskutować. Kiedy wchodzę przed czasem do pustej sali wykładowej czuję ten dreszczyk emocji.

Mówienie o zdrowiu, pozytywny wpływ na czyjeś życie to moje drugie ja! W 2018 roku mogłeś spotkać mnie

  • w Zielonej Górze w Fundacji Centrum Rodziny na wykładzie dotyczącym suplementacji w czasie ciąży
  • w Warszawie na Eye Care Conference, gdzie opowiadałem o szkodliwym wpływie leków na wzrok oraz sposobach leczenia AMD
  • w Warszawie na Konferencji Kardiologicznej Serce Dziecka podczas której wygłosiłem wykład o budowaniu odporności małego pacjenta kardiologicznego.

Występy w mediach to całkiem nowe doświadczenie. Lubię wyzwania i ciągłe uczenie się czegoś nowego. Gościłem już w studio TVN, gdzie wspólnie z Kasią Bosacką obnażałem całą prawdę o żelkach dla dzieci.. Byłem również częścią audycji Radio Zachód, gdzie odpowiadałem na pytania słuchaczy dotyczące suplementów i ich problemów zdrowotnych.

https://www.instagram.com/p/BntLRDhlsuK/?taken-by=mgr.rakowski

Cały czas mam głowę pełną pomysłów, a mój notes pęka od nich w szwach. Jeśli uważasz, że możemy coś wspólnie zrobić napisz do mnie maila:

kontakt@arturrakowski.pl

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do newslettera

Wszystkie treści przedstawione na arturrakowski.pl mają jedynie wartość informacyjną, edukacyjną i przedstawiają osobiste opinie autorów. Pod żadnym pozorem nie mogą zastąpić indywidualnej porady farmaceutycznej, lekarskiej, położniczej, psychologicznej, ani żadnej innej. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.